آهنگهای هایده طولانی {غزل های کمیاب و ناب}

آهنگهای هایده طولانی

ما در اینجا آهنگها و غزل های کمیاب و ناب از خواننده محبوب ایرانی (هایده) را گذاشتیم . اکثر این آهنگها طولانی هستند و ساعت ها شما را مشغول به خود خواهند کرد.

ابتدا بشنوید دمو برخی از این آهنگها را :

https://joj.ahangejadidirani.ir/2022/11/Rec-0005.mp3?_=1

ما در این قسمت 7 آهنگ طولانی از هایده که اکثر کمیاب هم هستند که اکثرا طول آنها به 30 دقیقه نیز میرسد را برای شما آماده کردیم(فقط فقط با پرداخت آنلاین مبلغ 15 هزار توان)

یعنی شما با پرداخت 15 هزار تومان در کمتر از 1 دقیقه بلافاصله 7 آهنگ از هایده دریافت خواهید کرد.(بعد پرداخت لینکها و پخش آنلاین بلافاصله امکان پذیر خواهد شد.)

لینک خرید (مجموع 7 آهنگ) قیمت 15 هزار تومان

********

عزیزانم توجه کنید :

فقط کافی است شماره همراه خود را بعد از ورود به لینک بالا جهت پرداخت وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید و به بانک متصل شوید و پرداخت کنید …

اگر پرداخت موفق باشد بصورت خودکار و آنی شما به صفحه منتقل میشوید که لینک دانلود به همراه پخش آنلاین این موسیقی ها وجود دارد .

لطفا با فیلتر/شکن اقدام به خرید نکنید احتمال دارد خطا در فرآیند بوجود بیاید .اگر روشن دارید خاموش کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

اگر به هر دلیلی به کمک نیاز داشتید یا خواستار دریافت شماره کارت جهت واریز هستید و آنلاین نتوانستید پرداخت کنید با شماره زیر تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید . به همین راحتی / بازم ممنون از حمایتتون

تاریخ ارسال :
نظرات شما
زلیخا گفته : 2022/11/02

صفا کردیم عالی بود

محمد گفته : 2022/11/24

خوب بودن همه آهنگهاش

شمس گفته : 2023/01/20

هر وقت گوش کردم نمی‌دانم چرا بغض آن قدر بر گلویم فشارمباره .من هم دارد مجبور به قطع صدا میشم


()
https://www.joojmusic.ir/hayedeh-tol


آهنگ هاي جديد از جوج موزیک( 2024 )
MP3
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جوج موزیک میباشد و هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد.
JOJ Music | sitemap | dmca | IMDB | Gravatar