یادتون رفت یاد من موند ریمیکس ناب ترکی با یاس

یادتون رفت یاد من موند ریمیکس اینستاگرام

ابتدا بشنوید قسمتی از آهنگ”ریمیکس یادتون رفت یاد من موند , مرور حرکتای همتون شد کار هر روز ” با صدای یاس و چند خواننده دیگر :

https://joj.ahangejadidirani.ir/2022/12/7Trimmed.mp3?_=1

 

دوستان عزیز این آهنگ بسیار زیبا که اینروز ها در اینستاگرام معروف شده رایگان نیست و برای دانلود باید آن را خریداری کنید. هزینه این آهنگ به همراه 4 آهنگ دیگر 10 هزار تومان میباشد.

این آهنگ به تنهایی 4 دقیقه است  + به همراه 4 ریمیکس جذاب دیگر{یعنی با پرداخت 10 هزار تومان پنج آهنگ برای شما به نمایش در میاد که هر کدام لینک دانلود مربوط خودش به همراه پخش آنلاین خواهد داشت} این ریمیکس ها رو هیچ کجا بصورت کامل و کیفیت اصلی پیدا نمیکند . هر آهنگ بصورت جدا قابل دانلود است و 5 ترک (قطعه) خواهید دید. هر کدام از آهنگها به تنهایی حدودا 7 دقیقه و کمتر است , که جمع دقایق آنها حدودا 30 دقیقه خواهد بود .

لازم است بدانید قسمتی از این مبلغ ناچیز صرف امور خیریه و قسمتی صرف هزینه های سایت خواهد شد.

دموی این آهنگها را بشنوید : ما قسمتی از آهنگها را بصورت تکه تکه در این دمو گنجاندیم تا بشنوید بعد بخرید :

https://jojmusic.ir/mp3/demos5.mp3?_=2

در کمتر از یک دقیقه این آهنگ را بخرید :

——

لینک خرید

——

عزیزانم توجه کنید :

فقط کافی است شماره همراه خود را بعد از ورود به لینک بالا جهت پرداخت وارد کنید و دکمه پرداخت را بزنید و به بانک متصل شوید و پرداخت کنید …

اگر پرداخت موفق باشد بصورت خودکار و آنی شما به صفحه منتقل میشوید که لینک دانلود به همراه پخش آنلاین این موسیقی ها وجود دارد .

لطفا با فیلتر/شکن اقدام به خرید نکنید احتمال دارد خطا در فرآیند بوجود بیاید .اگر روشن دارید خاموش کنید و بعد اقدام به خرید کنید.

اگر به هر دلیلی به کمک نیاز داشتید یا خواستار دریافت شماره کارت جهت واریز هستید و آنلاین نتوانستید پرداخت کنید با شماره زیر تماس بگیرید یا پیامک ارسال کنید . به همین راحتی / بازم ممنون از حمایتتون

تاریخ ارسال :
نظرات شما

()
https://www.joojmusic.ir/remix-yadeton-raft


آهنگ هاي جديد از جوج موزیک( 2024 )
MP3
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به جوج موزیک میباشد و هرگونه کپی پیگرد قانونی دارد.
JOJ Music | sitemap | dmca | IMDB | Gravatar